TELVIZORI Samsung ,cmimi eshte 50eur

Shitet nga: selvete 27 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TELVIZORI Samsung ,cmimi eshte 50eur ,eshte ngjendje te rregullte,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim