TV - MONITOR Slim LED 24" - 63 cm - HD - VIZIO

Shitet nga: Arber 21 Qer 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV 24 INCH i perdorur dhe ne gjendje shum te mire

Importuar nga Amerika.

Mund te perdoret edhe si monitor/ekran per kompjuter.

TV ka keto te dhena/Tech Specs:

Video Screen Size 24” Class Screen Size (Diag.) 24" Backlight Type Edge Lit Razor LED™ 3D No Resolution 720P Number of Colors 16.7M Effective Refresh Rate 60Hz Response Time 6.5 ms Viewable Angle (H/V) 178° OSD Language English,Spanish,French.

Audio SRS StudioSound™ Yes SRS TruSurround HD™ Yes SRS TruVolume™ Yes Speakers/Power Output 2 x 5W.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim