TV. Panasonic punon shum mire

Shitet nga: 044-555-885 22 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv panasonic punon shum mire qmimi shum i volitshem. 044-555-885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim