TV. HDT

Shitet nga: tv 27 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet TV qe esht perdorur me digjital dhe punon perfekt ndersa me anten nuk esht provuar . ka edhe dikotronin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim