TV SAMSUNG PLAZMA 32 INCH

Shitet nga: ali 09 Dhj 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES DY TV NE GJENDJE TE RREGULLT SAMSUNG PLAZMA 32 INCH. CMIMI PER NJE TV 140 EURO.
NE GJENDJE PERFEKTE FOTOT ORIGJINALE TE TELEVIZORAVE . INFO NE NUMRIN 049439513 NESE NUK KA QASJE NE WHATSAP DHE VIBER NE NUMRIN +381637519095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim