TV 46" Sharp LC-46XL2E - EKRANI I THYER

Shitet nga: Lorik 15 Sht 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Përshkrim i sendit:
Shes TV 46" Sharp LC-46XL2E - EKRANI I THYER Screen size 117 cm (46") Full HD panel (1920 x 1080) Built in DVB-T Tuner Four-wavelength backlight 3 HDMI input terminals 100 Hz double frame drive 10bit signal processing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim