TV Akai

Shitet nga: Toli 17 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV te markes Akai i ruajtun..
Qmimi 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim