TV BEKO 45 €

Shitet nga: fisi 02 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes TV BEKO punon mir eshte ne gjendje te rregullt vetem qe se ka dirigjusin (digitronin)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim