TV GRUNDING

Shitet nga: abi 22 Mar 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   44 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv ne gjndje shum te mir shum pak i perdorun.
viber+37744 402403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim