TV Grundig 47inch 119 cm

Shitet nga: Hasan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizori eshte i ri i ardhur nga Zvicrra qe dy jav, eshte Full HD, 3D,600hz, ka 4 pale syze,gjithashtu eshte me wifi dhe reseverin e ka te vetin, shikoni fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim