TV Grundig

Shitet nga: naim 04 Tet 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv dhe nje dvd vetem per 50 euro urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim