TV Grunding 32"

Shitet nga: Fatmir 24 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv grunding gjerman 32"(inqa) krejt ne gjendje te rregullt urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim