TV HD (42) dhe sony playstation 3 komplet 2 karr..

Shitet nga: Berat 28 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 7 TV Hd 42 inch dhe 6 playstation 3 komplet (2 karrika + 2 joystic) te gjitha ne gjendje te rregullt per pune.
Qmimi sipas marreveshjes
Kontakt: 044-208-677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim