TV HD 26", 32", 37", 40", 42", 46" e 52" nga ZVICR

Shitet nga: NTP MENCI Sot 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV HD SAMSUNG 26" i importuar nga Zvicra.
Tv ka hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.

TV HD LCD SONY 32" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin maksimal e te garantuar.

SUPER TV HD LCD e LED SAMSUNG 32" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Gjithashtu ka hyrjen USB, si dhe vendin per HARD DISK.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin maksimal e te garantuar.

TV HD PHILIPS 37" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin e ka te garantuar.

SUPER TV FULL HD PANASONIC 37" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin maksimal e te garantuar.

TV HD HITACHI 42" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. 
Tv ka 4 hyrje HD, 4 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese.
Gjithashtu ka dhe vendin per HARD DISK.
Tv eshte firm origjinale dhe kualitetin maksimal e te garantuar.


Gjithashtu NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra: 
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj. 

Neve mund te na gjeni ne Prishtine ne MAT 1(para se me ardh telefono ne 044 311 940) rruga-Fazli Gashi(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe ne Prishtine ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account: 
http://www.facebook.com/NtpMenci 
http://www.facebook.com/NtpMenci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim