TV JVC

Shitet nga: dh 26 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv JVC me cmim shume te volitshem 190 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim