TV+Komodin

Shitet nga: Mentor 17 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV+Komodina
TV-Medion 55 inq,i sapo ardhur nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim