TV LCD 39" Telivision 39 inch

Shitet nga: Goni 04 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 15 tv te firmës Finlux Full HD. TV janë 39 INCH dhe kanë të portet e duhura si hdmi, usb etj.
Qmimi 210 e
Me shumicë edhe më lirë

Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim