TV LCD PANASONIC HD 50 INCH

Shitet nga: Besnik 26 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin Panasonic lcd hd 50 inch, ka portal HDMI, VGA, SCART, RPG.

Tel 049878781 dhe ne viber mundeni me kontaktu ne kete numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim