TV LG 37" FULL HD 1080P LCD TV

Shitet nga: tv 24 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Televizor Flat 37" FULL HD 1080P LCD TV

Televizori osht shume pak i perdorur dhe eshte ne gjendje te mire.

049 447 435

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim