TV LG

Shitet nga: Rasim 01 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes SMART TV LG viti 2014, dhe eshte nje prej televizorav me te mir FULL HD, televizori eshte ne rregull gjithcka ne rregull perveq ekranit te cilin e ka thyer djali, TV-ja ka ardhur prej Gjermanis, dhe perveq ekranit nuk ka ndonje problem tjeter pasi qe ka qene ne rregull deri ne momentin kur eshte thyer ekrani, qmimi eshte i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim