TV Neo 52 cm

Shitet nga: genc 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesh Televizorin e perdorur NEO me 52 cm. Eshte ne gjendje te mire pune, mirepo eshte gervishtur ne qoshin e djathe, larte; nuk ka digitron/teledirighues.

VEREJTJE: TV-ja punon vetem me resiver.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim