TV Neo Multisystem

Shitet nga: skender 12 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizori esht i ruajtun dhe punon ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim