TV Neon 51cm

Shitet nga: 045 27 Sht 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin NEON

Ka dalje per SCART dhe gjithashtu AVI per lidhje me cdo resiver si te IPKO-se ose Kujteses

045 30 40 00 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim