TV Panasonic

Shitet nga: hazdret 23 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv panasonic ekrani asht I thym cmimi 70 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim