TV Panasonic 36 inq

Shitet nga: Panaso 04 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin Panasonic, eshte 36 inq, Grafiken e ka shum te mire gati si pllazma eshte i rujtur mire edhe ja vlen per kete cmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim