TV Panasonic Quintrix 70 CM TX-28CK1C

Shitet nga: DA 05 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Panasonic Quintrix, ekranin 70 CM, model TX-28CK1C, pronari i pare, blere ne Gjermani (ka etiketë mori çmimeve), ne gjendje te mire. Adresen: Rruga Lidhja e Prizrenit, Tophane, Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim