TV Philips CRT 25pt 8304/12

Shitet nga: privat 10 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shume i mire dhe i bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim