TV Plazma LG 42 inch

Shitet nga: levent 20 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Plazma LG 42 inch i perdorur po shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim