TV SAMSUNG

Shitet nga: samsung 08 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet ky tv samsung ( ndizet pakez me vones )
shitet lire
Viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim