TV SAMSUNG

Shitet nga: al49 30 Nën 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 4 tv samsung plazma jane ne gjendje te rregullt. 2TV janë 32 incha cmimi per tv eshte 150€ kurse dy tv tjer jane 42 incha cmimi per nje tv eshte 300€. Info ne numrin 049439513 nese nuk ka qasje ather ne viber dhe whatsap ne numrin +381637519095.
Fotot jane origjinale te televizorav. I kam perdor vetem ne playstation.Kan port HDMI.SCARD etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim