TV SHARP

Shitet nga: Argjira 12 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizore te markes: SHARP me cmim prej 50 euro. TV funksinon dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka edhe digitronin (pilotin) i cili vjen ne kete cmim, gjithashtu ne funksion shume te mire.

Detajet e TV-se:
73.5 cm i gjere
53.5 cm i gjate
Ngjyra e hirte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim