TV SONY

Shitet nga: Learta 15 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV SONY shume te ruajtur dhe teper pak te perdorur me dimensione 72x72 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim