TV SONY

Shitet nga: Valdrin 31 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV te firmes SONY, i perdorur por ne gjendje shume te mire.
E shes per arsye se kom ble TV tjeter.

Qmimi 50Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim