TV Samsung 42 inc

Shitet nga: Samsung 24 Tet 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV Samsung 42inc. Ne gjendje shume te mire. Punon ne rregull. Arsyeja e shitjes eshte pasi qe kam blere TV me te madh 60 inc dhe nuk me duhet me.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim