TV Samsung 65 cm

Shitet nga: jsh 29 Shk 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
ne gjendje perfekte per me shume muni me shkru edhe ne wiber ne kete numer 0037745655930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim