TV Samsung DVD Satelit

Shitet nga: Blerim 23 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
tv Samsung shum i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim