TV Samsung

Shitet nga: ridvan 07 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV osht i perdorur më shumë se 2 vjet punon shum mir dhe ne gjendje te mir teknike osht 32" inch


PRES BLERES SERIOZ
044334065
viber +37744334065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim