TV Smart LG

Shitet nga: Cima 26 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Smart LG TV eshte i ardhur nga gjermonia, problem me te eshte vetem Ekranin (xhamin) e ka te thyer besoj se kjo i rregullohet tek ndonje servise, tv-ja punon krejt perpos ekranit te cilen e ka te thyen, pasi qe ka punu deri momentin kur eshte thy ekrani, pasi qe mbesa e ka goditur me digitron, per me shum mundeni me i shiqu fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim