TV Sony

Shitet nga: Salih 16 Gsh 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv sony ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim