TV TCL

Shitet nga: Bahri 12 Gsh 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV ësht në gjendje të rregullt nëse kini interes për të bler na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim