TV-Telefunken

Shitet nga: besim 24 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet TV-Telefunken me ekrane te thyer eshte i ri po ekranin eshte thyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim