TV VIVAX

Shitet nga: sami 05 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv eshte pothuajse i ri, shume pak i perdorur, me fotografi shume te kthjellte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim