TV dhe DVD

Shitet nga: Beli 16 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Grundig 71 dhe DVD ne gjendje shume te mire dhe shume te ruajtura dvd shume pak e perdorur,


TV 50 Euro dhe
DVD 20 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim