TV dhe komodë

Shitet nga: Arlind Selimi 12 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizorin dhe komodën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim