TV e firmes Neo

Shitet nga: Leo 24 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Televizorin e firmes NEO, televizori eshte ne gjendje te mire dhe punon pefekt,

cmimi me marrveshje.

viber 00377 44 81 99 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim