TV grunding

Shitet nga: beka 15 Pri 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv grunding, per momentin ne foto nuk ka anten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim