TV led

Shitet nga: Visi 09 Nën 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv led Vivax 26 inch shum i mir dhe punon prefekt. Jam interesuar me ndrrim me naj tv ma te madh 32 inch apo 42 inch shikoni fotot
viber +37744656556 045 60 50 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim