TV-lg

Shitet nga: loni 17 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim