TV lonod full hd i ri

Shitet nga: endi 21 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
eshte i pa perdorun i ri ni vit garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim