TV me defekt

Shitet nga: arben 27 Dhj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv kendo eshte ne defekt nuk ndizet e kam pas ne servis ka defekt pllaken e vogel.shitet per pjes te gjitha i ka vend per usb digitron.boj edhe ndrrim me ndonje shtoi pare.me qdosend bej nderrim. viber +37744789125..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim